Back To Top
background

Tworze obrazy które
opowiadają historie
o markach i produktach.

Zobacz prace

Moja dewiza

Dobry projektant powinien umieć odnajdywać się w wielu różnych stylach. Jestem zwolennikiem czystego czytelnego minimalizmu, potrafię jednak projektować dla bardzo różnych klientów i marek często w skrajnie różnych stylistykach. Nie ma dobrych lub złych barw czy kolorów są tylko fatalne lub dobre kompozycje. Zapraszam do zapoznania się z portfolio...

Portfolio

O mnie

Zajmuje się projektowaniem graficznym. Od pomysłu po finalną egzekucję. Choć specjalizuje się w web-designie oraz szeroko pojętych nowych mediach czyli aplikacjach, grach mobilnych, i właśnie stronach www, oraz w projektowaniu pod social media, nie stronie od klasycznych form drukowanych. Mam też doświadczenie w projetowaniu identyfikacji wizualnej ergo logotypów i całej oprawy graficznej w jaką ubiera się marki. Potrzebujesz ilustracji do magazynu lub książki? A może storyboardu? Napisz do mnie - sky is the limit.

Projektowanie
graficzne

Ilustracje

Branding

Web design

Ui/Ux

Przyjazny design

background

Projekty z różnych dziedzin...

Web design i nowe media

Od ponad 10 lat pracuje w agencjach interaktywnych, projektuje strony www, aplikacje mobilne, gry, często ucząc się co krok czegoś nowego bo to rynek dynamiczny, który podlega ciągłym zmianom. Chcesz być na czasie musisz ciągle się rozwijać. Jeśli nic nie mówią ci hasła Flash, Html5, flat design, neumorphism nieprzejmuj się - ja ci o nich opowiem.

Pomysły na kampanie i reklamy

Nie wykonuje samych grafik ale proponuje spójne pomysły na to w jaki sposób i gdzie możesz się zareklamować, doradzam, wymyślam, rysuje, projektuje - to cały proces od briefu po finalną egzekucję.

Identyfikacja wizualna

Dobre logo i identyfikacja marki to podstawa - tym komunikujesz się ze swoimi klientami. Projekt najlepiej zlecić profesjonaliście - wszelkie półśrodki, magiczne programy generujące logo lub studenci projektujący wszystko za przysłowiowe 100 zł - zemszczą się na twojej firmie szybciej niż ci się zdaje.

Ilustracje, plakaty i inne

Długo mogę wymieniać zakres prac jakimi się zajmuje. Poza web designem, projektowaniem aplikacji, identyfikacją wizualną - logotypami, wykonuje także ilustracje projektuje ikony, storyboardy a także projekty pod reklamy drukowane.

Najciekawsze projekty i informacje

Pozostań w stałym kontakcie, poznaj jako pierwszy opublikowane nowe projekty, zapisz się na mój newsletter. Podany tu e-mail nie jest udostępniany żadnym podmiotom trzecim. Mają państwo prawo do usunięcia podanego adresu, dyspozycję proszę złożyć przez formularz kontaktowy

Portfolio

Kilka przykładowych projektów z różnych dziedzin designu od stron www po ilustracje. Pełne aktualizowane portfolio dostępne na Behance.net (link otwiera nowe okno przeglądarki).

Behance.net

Kontakt

Dane kontaktowe. Napisz do mnie odpowiem tak szybko jak to możliwe.

+48 503 875 881

Oskara Langego 6
02-685 Warszawa

hello@thomasonline.pl